#РейдУРОК

Уже традиційно, на початку кожного навчального року, проводиться Всеукраїнський профілактичний захід „Урок”, метою якого є виявлення дітей, які відсутні без поважних причин в навчальних закладах, не готові до нового навчального року і можуть не прийти до школи з тих чи інших причин, в тому числі соціальних.

На виконання розпорядження голови Баришівської селищної ради О. П. Вареніченка від 02.09.2020 року №145-03-03 було створено Комісію для органзації та проведення заходів по виявленню такої категорії дітей. 10 вересня 2020 року головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради Русанова В. П., провідний спеціаліст Відділ освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Т. В. Щерба, начальник відділу соціальної роботи Брцсссдм Баришівка Біленко О. В. та інспектор ювенальної превенції Ura Moysiienko

Ю. Г. Мойсієнко в складі Комісії здійснили виїзд в Селищанський, Гостролуцький та Рудницький старостинський округи. Всі заходи проводились з застосуванням протиепідемічних засобів, бесіди та консультації відбувались на свіжому повітрі.

Під час рейду було здійснено звірки з адміністраціями навчальних закладів щодо обліку дітей шкільного віку, дітей, які проживають в сім’ях, що опинились в складних життєвих обставинах. Наразі в вище вказаних округах всі діти приступили до навчання та відсутніх без поважних причин немає. Члени Комісії відвідали деякі сім’ї, які перебувають на обліку у складних життєвих обставинах та провели профілактичні бесіди щодо права дитини на отримання повної загальної середньої освіти та забезпечення батьками цього права, виконання батьківських обов’язків та попередження вчинення домашнього насильства. Рейд „Урок” проходитеме протягом вересня – жовтня, а заходи по охопленню всіх дітей навчанням, як вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.