Привітання з Днем Народження!

Баришівська селищна рада щиро вітає з Днем народження іменинників березня:

Олександра Павловича Вареніченка – голову Баришівської селищної ради; Людмилу Олександрівну Прокопчук – начальника загального відділу апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради; Вікторію Юріївну Коваленко – спеціаліста апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради; Аліну Віталіївну Савченко – спеціаліста апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради; Вадима Олександровича Макієнка – депутата VII скликання  Баришівської селищної ради; Валерія Володимировича Стешенка – депутата VII скликання  Баришівської селищної ради; Сергія Станіславовича Горєва – депутата VII скликання  Баришівської селищної ради; Віру Григорівну Матісько – депутата VII скликання  Баришівської селищної ради; Анатолія Васильовича Чорнобая – депутата VII скликання  Баришівської селищної ради.

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Хай і надалі буде плідною ваша праця.

Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і вашим родинам на многії літа!

Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

З найкращими побажаннями

Голова Баришівської селищної ради Олександр Павлович Вареніченко,

апарат виконавчого комітету Баришівської селищної ради, депутатський корпус