Пригоди фантастичні у свята Новорічні

Сьогодні КМЦ Баришівської громади гостинно приймає діток з нашої та сусідніх територіальних громад, щоб показати святкову новорічну виставу “Пригоди фантастичні у свята Новорічні”.

Вистава проходить за підтримки КОДА та Баришівської селищної ради.

На початку заходу до всіх присутніх звернувся голова Баришівськоі селищної ради Олександр Вареніченко‼️

Сьогодні Баришівка була центром Броварського району, куди з’їхалось більше 200 діток Київщини а на сцені

КМЦ Баришівської громади дивовижне дійство влаштували актори Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня»

Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня» заснований у 1988 році народним артистом України Миколою Буравським і є фактично єдиним театральним колективом, який був заснований за  підтримки Національної спілки композиторів України,  спілки письменників України та Університету фольклору та етнографії ім.М.Рильського.  Головною метою діяльності театру є збереження та відтворення  обрядової  та фольклорної культури України. В репертуарі «Берегині» концертні програми та театральні вистави, що присвячені календарно-обрядовому циклу («Українські вечорниці», «Русалії»), а також музично-драматичні вистави, які створені за творами класичної української  драматургії («Кайдашева сім’я», «Тіні забутих предків» ).  В концертних програмах театру слово, пісня, музика та танок тісно пов’язані  і представляють найбільш характерні риси українського народу – життєстверджуючий оптимізм, задушевну лірику та дотепний гумор.Академічний театр українського фольклору «Берегиня» багаторазовий учасник різноманітних театральних фестивалів – від Південної Африки  до Японії, від Європи до Азії.  До складу колективу входять понад 40 творчих особистостей  –  професійні вокалісти-фольклористи, хореографи та артисти оркестру.

В Баришівській громаді презентували святкову новорічну виставу “Пригоди фантастичні у свята Новорічні”!