ПРОЖИТИ СТОЛІТТЯ

10 березня святкувала свій 100-річний ювілей Марія Гаркавенко з с. Паришків Баришівського району.

У 1942 р. жінка з рідного села була вивезена на примусові роботи до Третього рейху. Після звільнення у 1945 р. залишилася працювати в столовій однієї з військових частин. Одружилася, народила двох синів і лише у 1951 р. повернулася в Україну. Але не в рідне село, а за направленням родина приїхала до Яготина.

І саме в Яготин 10 березня за сприяння Державного архіву Київської області, Макарівського РБК та за активної участі кампанії “Пам’ять Нації” та ГО “Сектор Правди” представники проєкту “НепрOSTі листи” привезли три листи Марії Гаркавенко, які у серпні – вересні 1943 р. вона писала до свого батька Гната Гаркавенка у Паришків.

Жінка була вражена подарунком.