Проведено засідання виконавчого комітету Баришівської селищної ради

18 травня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Баришівської селищної ради
Члени виконавчого комітету розглянули нагальні питання з життєдіяльності громади.

А саме:

1. Про стан соціального обслуговування та надання соціальних послуг населенню на території Баришівської селищної ради.

Доповідач : Маценко Л.В. – начальник відділу соціального захисту населення

2.Про роботу аптечних закладів на території Баришівської селищної ради.

Доповідач : Рубан Ю.С., в. о. начальника відділу економічного розвитку та залучення інвестицій

3.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23.04.2021 № 110 «Про призначення начальника Житлово – експлуатаційної контори Баришівської селищної ради».

Доповідач :Нестерова О.М. – керуюча справами ( секретар ) виконавчого комітету

4.Про затвердження Положення про розміщення зовнішньої реклами на території Баришівської селищної ради.

5.Про встановлення  тарифів на послуги, що надаються комунальним підприємством «Господар» Баришівської селищної ради .

6.Про затвердження Публічного Договору приєднання відшкодування вартості електроенергії  мешканцями гуртожитків, що належать до комунальної власності Баришівської селищної ради .

7.Про погодження розміщення об’єктів електроенергетики на території Баришівської селищної ради.

8.Про надання службового жилого приміщення в с.Корніївка Броварського району Київської області та видачу ордера.

9.Про проведення конкурсу щодо призначення управителя багатоквартирних будинків та гуртожитків комунальної власності на території Баришівської селищної ради Київської області.

10.Про надання дозволу на поділ об’єкта нерухомого майна комунальної власності на окремі приміщення та присвоєння поштової  адреси .

11.Про надання дозволу на переведення  нежитлового приміщення комунальної власності Баришівської селищної ради  в житлове в с.Сезенків Броварського району Київської області та його реконструкцію.

Доповідач : Дибка Т.М. – начальник відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою

12.Питання соціального захисту населення.

Доповідач : Маценко Л.В. – начальник відділу соціального захисту населення

13.Про упорядкування поштових адрес.

14.Про квартирний облік громадян.

15.Розгляд заяв :

15.1.Про надання матеріальної допомоги на поховання.

Доповідач : Маценко Л.В. – начальник відділу соціального захисту населення

Про надання згоди на знесення зелених насаджень .

16.Різне.

Про роботу виїзної бібліотеки на території населених пунктів громади.

Доповідач : Бабич Л.М. – начальник відділу культури та туризму