Проведено засідання виконавчого комітету Баришівської селищної ради

6 жовтня  2021 року Баришівський селищний голова Олександр Вареніченко провів засідання виконавчого комітету, на якому були розглянуті слідуючі питанння:

1. Про затвердження проєктно – кошторисної документації “Будівництво артезіанської свердловини з допоміжним обладнанням та окремою будівлею для забезпечення питною водою жителів села Морозівка Броварського району Київської області”.

Доповідач : Кармазін С.М. – заступник селищного голови з питань житлово-комунального господарства та благоустрою

2. Про встановлення тарифів на теплову енергію,  її виробництво, транспортування, постачання  для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів по комунальному підприємству «Баришівкатепломережа» Баришівської селищної ради.

Доповідач : Стешенко В.В. – директор КП «Баришівкатепломережа»

Про надання згоди громадянам на відключення від мереж ЦО і ГВП та влаштування індивідуального ( автономного ) опалення.

Про надання згоди на знесення зелених насаджень.

Підбиваючи підсумки засідання Олександр Вареніченко подякував членам виконкому за активність у обговоренні нагальних питань та за конструктивну роботу.