Проведено комплексні інформаційні відвідування суб’єктів господарювання торгівлі та послуг

Комплексні за тематикою інформаційні відвідування суб’єктів господарювання здійснюють члени робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на чолі з інспектором праці Баришівської селищної ради. Під час спілкування фахівці роз’яснюють роботодавцям та працівникам переваги офіційного працевлаштування, вимоги з безпеки та гігієни праці, важливість виконання протиепідемічних заходів. Водночас, члени робочої групи здійснюють попередній моніторинг дотримання відповідних вимог.

Інспектор праці Баришівської селищної ради Сергій Галецький та директор Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Єгор Гарбуз відвідали десятки суб’єктів господарювання торговельної галузі та сфери послуг на території Баришівської селищної ради.

Суб’єктів господарювання, в яких за попереднім моніторингом можливі порушення в оформленні трудових відносин, інспектори відвідають повторно вже з інспекційною метою.