Проведено чергове навчання

Сьогодні, 14 травня 2021 р. за участю заступника селищного голови Жанни Данчук, керуючої справами (секретаря виконкому) Ольги Нестерової, начальника відділу соціального захисту населення Людмили Маценко і керівника ЦНАПу Валентини Скибенко проведене чергове навчання з спеціалістами відділу соціального захисту населення та адміністраторами ЦНАПу старостинських округах.

Людмила Маценко ознайомила присутніх із змінами в системі надання житлових субсидій. Ці зміни стосуються близько 3 тис. домогосподарств нашої громади, які отримують субсидію. Так, згідно постанови Уряду у травні 2021 року призначення житлової субсидії здійснюється лише після поданих нових заяв та декларації про доходи і витрати осіб.

Документи громадяни можуть подати в період з травня по вересень 2021 р. і житлова субсидія їм буде призначена з травня 2021 року. Нагадуємо, що звернутись за оформленням субсидії можна через спеціалістів у старостинських округах або у відділі соціального захисту населення за адресою:смт Баришівка, вул. Київський шлях, 48. Також на нараді  обговорені питання організації і проведення прийому громадян.