«Простору активних громадян» в селі Перемога бути!

Минулого тижня в с. Перемога відбулися публічні обговорення щодо налагодження взаємодії між громадянами та місцевою владою у сфері раннього відновлення за участю  Фонд громади Березані.

До липня в селі планується відкриття «Простору активних громадян», для облаштування якого буде придбано будівельні матеріали, меблі, офісну техніку, витратні матеріали.

Спільними зусиллями жителів громади, влади і бізнесу такий Простір стане місцем зустрічі, центром активності жителів села: тут проводитимуться тренінги, зустрічі, майстер-класи, заходи для підвищення ментального здоров’я тих, хто пережив жахи окупації. Відбудова пошкодженої російськими військами будівлі стала можлива завдячуючи грантовій підтримці Проєкту Фонду громади Березані «Простори активних громадян у деокупованих селах Баришівської громади Київщини» за результатами конкурсу грантів «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», що виконується відповідно до грантової угоди між Фондом «Партнерство за сильну Україну» (Кімонікс) та Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».