Пройшов l етап Всеукраїнського огляду-конкурсу читців, присвяченого пам‘яті Т.Г.Шевченка « Живи, Кобзарю, в пам‘яті людській»

6 березня у фойє Культурно-мистецького центру Баришівської селищної ради пройшов l етап Всеукраїнського огляду-конкурсу читців, присвяченого пам‘яті Т.Г.Шевченка « Живи, Кобзарю, в пам‘яті людській».

Конкурс проведено з метою духовного виховання дітей та молоді; збагачення їх навиками акторської та сценічної майстерності; популяризації творів основоположника української літератури

Т. Г. Шевченка, українських та зарубіжних класиків, сучасних авторів; пошуку і підтримки талановитих майстрів художнього слова; сприяння розвитку мистецтва художнього слова та сценічного мовлення на Баришівщині.

В заході взяли участь 41 учасник Баришівської громади, вікова категорія яких – від 6 до 64 років.

Варто відзначити високий художній рівень виконання та актуальність обраного літературного матеріалу учасниками конкурсу.

Членами жюрі було відзначено значно високий рівень підготовки наших учасників.

Неперевершено звучали сьогодні твори Великого Кобзаря, Лесі Українки, І. Коломійця, Ліни Костенко, Василя Симоненка, Ганни Дудки, авторські вірші наших земляків.

За результатами оцінювання конкурсної комісії маємо таких переможців.

У віковій категорії учасників від 5 до 8 років:

1 місце – Омельченко Дарія, БК с. Паришків і Корнієнко Поліна смт Баришівка;

2 місце – Фірсова Поліна, смт Баришівка;

3 місце – Євдокименко Роман, сільський клуб с. Рудницьке і Йолкін Єлісєй, смт Баришівка.

Наймолодша учасниця – Різник Вікторія, смт Баришівка.

Вікова категорія 9- 11 років:

1 місце – Суділовська Єва, ЦПР « Мрія»;

2 місце – Нитченко Єлизавета, учасниця театрального колективу « Оберіг» КМЦ;

3 місце – Власюк Вікторія, с. Волошинівка.

Вікова категорія 12-17 років:

1 місце – Крамаренко Альбіна, с. Коржі;

2 місце – Мігай Надія, учениця Баришівської ДМШ і

Муханова Анастасія, учасниця театрального колективу СК с. Селичівка та учасниця театрального колективу « Оберіг»КМЦ;

3 місце – Кушнір Ірина, с. Волошинівка і Пузій Маргарита ЦПР « Мрія».

Вікова категорія (18+ років):

1 місце – Кухарєва Анастасія, ЦПР « Мрія»;

ГРАН-ПРІ – Яхно Олена, с. Васелинівка;

В номінації « Композиція»:

1 місце – композиція Т.Г.Шевченка «Сова», театральний колектив «Оберіг» КМЦ;

2 місце композиція « Тополя», театральний колектив « Оберіг» КМЦ.

« За кращу жіночу роль» відзначено – Ганну Пастушенко;

«За кращу чоловічу роль» – Михайла Захарченка.

Всіх учасників відзначено Дипломами за участь відділу культури та туризму Баришівської селищної ради.

Висловлюємо щиру вдячність керівникам театральних колективів, керівникам гуртків сільських закладів культури, Баришівській ДМШ, ЦПР “Мрія” за співпрацю та батькам – за неоціненний вклад своєї праці в духовний розвиток молодого покоління!

До нових зустрічей!