Пройшли Обласні святкові заходи з нагоди відзначення Дня святого Миколая

Цей день є найурочистішим та найбільш очікуваним для малечі, оскільки це свято – добра, теплих родинних обіймів, зимової казки, веселощів, сюрпризів та подарунків. У програмі: святкова інтерактивна передноворічна програма для дітей Київщини «Благословенні Миколаєм», веселі ігри, конкурси, майстер – класи від аніматорів, а також перегляд вистави від артистів КП КОР «Київський обласний музично – драматичний театр ім. П. К. Саксаганськго» з м. Біла Церква під назвою «Агенти Новорічної безпеки».

Новорічну подію також відвідають і діти Баришівської громади (діти з соціально – незахищених категорій, діти учасників бойових дій).

Всі  отримають фото зі Святим Миколаєм на згадку, солодкі подарунки та гарний передноворічний настрій.

Відділ служби у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради зичить всім дітлахам здійснення мрій  та очікує на яскраві емоції дітей від поїздки.