Профорієнтація — крок до вірного вибору

Завітайте на сторінку «Баришівська  централізована бібліотечна  система відділу культури та туризму»  у мережі  FACEEBOOK :

До вашої уваги:

• Огляд книжково-інформаційної виставки «Алгоритм вибору професії»

З 11-00 по 12-00 годин  для учнів 8-11 класів та їх батьків —  вебінар  Київського  обласного   центру  зайнятості «Вибір професії: батьки + діти».

Захід відбудеться з використанням Skype.

Посилання-запрошення для приєднання учасників до вебінару: https://join.skype.com/ouUiC5wl9cVI.

–  Інформіна   про  послуги  Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості  та корисні ресурси в мережі Інтернет, які допоможуть у майбутньому виборі професії.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Лавріненко Н.І.