Професійне свято працівників галузі легкої промисловості!

Шановні працівники легкої промисловості, ветерани галузі!

Від вашої праці залежить зовнішній вигляд, комфорт, здоров’я і настрій людей. На щастя, минули часи дефіциту, і сьогодні в магазинах представлений широкий асортимент одягу, взуття, головних уборів, аксесуарів, м’яких іграшок, домашнього текстилю.

Легка промисловість – одна з найдавніших галузей народного господарства, яка робить значний внесок у розбудову економіки нашої держави. Щодня мільйони громадян користуються товарами легкої промисловості. Завдяки самовідданості працівників галузі та їхній сумлінній праці урізноманітнюється споживчий ринок, підвищується якість та розширюється асортимент продукції.

Великої поваги заслуговують кваліфіковані, талановиті, працьовиті спеціалісти підприємств легкої промисловості Баришівської громади, які, зберігаючи кращі традиції, удосконалюють виробничий потенціал і забезпечують розвиток галузі.

Тож у День працівників легкої промисловості прийміть вітання з професійним святом і слова вдячності за вашу нелегку працю. Завдяки вашій роботі жителі всієї України мають можливість купувати якісну продукцію вітчизняного виробництва.

Бажаємо трудовим колективам-легковикам Баришівської громади нових успіхів на шляху до економічного зростання і процвітання галузі, подальшого розвитку і нарощування конкурентних переваг. Щастя, міцного здоров’я, благополуччя і всього найкращого вам і вашим близьким!

Із повагою – Олександр Вареніченко, Баришівський селищний голова