Продовжуються комісійні об’їзди закладів освіти Баришівської громади

Продовжуються комісійні об’їзди закладів освіти Баришівської громади. Робоча група в складі заступника селищного голови з питань соціального напрямку Данчук Ж.В., в.о. начальника відділу освіти Бородуліної В.В., представника Баришівського відділу Головного управління Держпродспоживслужби Поліщук О.М., інспектора праці Галецького С.В., голови районної організації Профспілки працівників освіти Ворони В.І., директора Комунальної установи ІРЦ Богдан Л.А. та працівників відділу освіти продовжили обстеження закладів щодо готовності до роботи в новому 2021-2022 навчальному році.

18 серпня 2021 року комісійно оглянуто Морозівський НВК, Бзівський НВК, Селичівський НВК, Сезенківський НВК, Дитячо-юнацьку спортивну школу, Міжшкільний ресурсний центр, Центр позашкільної роботи “Мрія”.

Приємно відзначити дружні колективи, що віддано працюють для створення комфортних умов навчання дітей.