Продовжується акція «Великодній кошик»

Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але найбільше з них є весняне свято – Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов.

В нашій громаді стало гарною традицією напередодні Великодня вітати зі святом дітей незахищених категорій, аби принести у їхнє життя трохи добра і радості. Напередодні світлого свята 08.04.2020, фахівцями Центру, було відвідано ще 11 сімей, де виховуються діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування та сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах : смт Баришівки та сіл Перемога, Гостролуччя, Селище, Власівка, Дернівка, Корніївка. Багатодітна родина з с. Перемога, яка знаходиться під соціальним супроводом отримала гуманітарну допомогу у вигляді постільної білизни, дитячого одягу, взуття та іграшок. Сім’ям було надано продуктові набори, маски, антисептики, а також правила щодо запобігання коронавірусу та поради батькам щодо поведінки під час карантину.

Благодійна акція «Великодній кошик» відбувається завдяки підтримці голови селищної ради О.П. Вареніченка та небайдужих людей.

Віримо, що благодійність ніколи не застаріє, що наші серця завжди будуть відкритими для добрих вчинків і не лише під час свят.