Представники Баришівської селищної ради продовжують он-лайн навчання

Вебінар «Дієві інструменти цифровізації громади: внутрішній і зовнішній електронний документообіг»

Електронний документообіг – це високотехнологічний і прогресивний підхід до підвищення ефективності роботи органів державної влади і місцевого самоврядування. Системи електронного документообігу сприяють підвищенню якості підготовки документів, посилюють виконавську дисципліну, прискорюють обмін інформацією між організаціями, спрощують процедури прийняття рішень, підвищують гнучкість і керованість процесів передавання інформації тощо.

Мета вебінару:

детальніше познайомити вас із функціональними можливостями та перевагами впровадження найкращих в Україні систем електронного документообігу – Megapolis.DocNet для внутрішнього обміну документами та Deals для зовнішнього документообігу.

Спікери:

• Ольга Вавілова, фахівець із впровадження Megapolis.DocNet