ПРАЦЮЄМО НАД СТРАТЕГІЄЮ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

15 травня 2020 року відбулося засідання Робочої групи з питань розробки «Стратегічного плану розвитку Баришівської селищної ОТГ до 2027 року». У онлай-засіданні взяли участь 19 членів Робочої групи та керівниця Київського регіонального офісу Програми «U-LЕАD з Європою» Олена Іванченко, експертиня Київського регіонального офісу Програми «U-LЕАD з Європою» Тетяна Тимошенко. Відповідно до порядку денного засідання членами Робочої групи затверджена SWOT-матриця з урахуванням пропозицій і зауважень учасників Робочої групи та експертів; відповідно до проведеного аналізу порівняльних переваг і викликів, сильних та слабких сторін, можливостей та загроз визначено два альтернативних типи розвитку громади ( стратегія «успіху» та стратегія «конкуренції» ), модель ( модель розумного «SMART» розвитку ) та два можливих варіанти стратегічного бачення. Варіанти типу розвитку громади та стратегічного бачення будуть винесені на громадське обговорення. Наступним етапом розробки Стратегії розвитку громади є визначення стратегічних, операційних цілей та завдань, над якими Робоча група працюватиме вже 25 травня 2020 року.

Робота з розробки «Стратегічного плану розвитку Баришівської селищної ОТГ до 2027 року» продовжується.

Виконавчий комітет селищної ради