Працюэмо над покращенням матеріально-технічного забезпечення закладів освіти Баришівської ОТГ

Баришівська селищна рада на чолі з головою громади Вареніченком О.П. разом з начальником ВОМС Бойко О.М. постійно працюють над покращенням матеріально-технічного забезпечення закладів освіти Баришівської ОТГ, так сьогодні під час об’їздів, яскравим підтвердженням того – приємно констатувати зміни закладів дошкільної освіти в кращу сторону: ще раніше за кошти місцевого бюджету було замінено витяжку на харчоблоці у ДНЗ «Промінь» смт Баришівка, закуплені ліжка та придбані сучасні меблі для зберігання інвентарю в групі.

Нові сучасні в різних кольорах меблі, а саме столи та стільчики для вихованців ДНЗ «Ялинка» (с.Коржі), ДНЗ «Теремок» (смт Баришівка).

Приємно чути і відгуки, і вдячність від батьків Коржівського старостинського округу та від самих працівників, які разом з дітьми радіють новому дитячому спортивному майданчику.

На харчоблоках у закладах дошкільної освіти громади станом на сьогодні закуплено новий посуд, стелажі, холодильники, відра, миски ін.

У ДНЗ «Чебурашка» с. Лук’янівка придбано за кошти місцевих бюджетів нову електроплиту, багато господарських товарів, замінено частково вікна та оснащено заклад БФП.

ДНЗ «Лісова казка» с. Дернівка на сьогодні має відремонтоване водопостачання, придбані будматеріали для ремонту внутрішньої стіни.

Нове комп’ютерне забезпечення отримали ДНЗ «Золотий ключик» (ноутбук, БФП), ДНЗ «Теремок» (комп’ютер), ДНЗ «Ялинка» (БФП) та багато іншого.