Працівниками Баришівської ЖЕК проведений косметичний ремонт дитячого ігрового майданчика смт Баришівка. В свою чергу представники сектору молоді та спорту, члени Молодіжної Ради Баришівської ТГ наголошують:

Бачиш Баришівку по-новому і готовий змінювати нашу громаду та її головні локації?

Долучись до конкурсу проєктування паркової зони (навпроти Баришівського культурно-мистецького центру)!

Баришівська селищна рада запускає проєкт з перебудови паркової зони, прямо в центрі Баришівки, маємо за мету створити ідеальний зелений острівок, місце відпочинку для дорослих та яскраве, безпечне місця для дітей!

Розкажи який він твій ідеальний парк?!

Що там має бути, щоб тобі хотілось знову і знову сюди повертатися?

Які ідеї з озеленення парку у тебе є?

Які дитячі зони чи майданчики ти б хотів бачити?

У яких кольорах будемо це все оформляти?

Ми створюємо його для тебе, тож тобі і вирішувати, яким буде новий парк!

Конкурс проводиться серед дітей та дорослих , найкращі роботи отримають нагороди, а головне на їх основі буде створено нова паркова зона!

Конкурс триває з 27 квітня по 26 травня .

Організатори конкурсу: Баришівська селищна рада та Молодіжна Рада Баришівської ТГ.

Чекаємо на круті пропозиції у формі 2D/3D макетів на пошту Молодіжної Ради baryshivska.molodijna.rada@gmail.com