Поїздка в «Місце сили»

Спільно з Фондом “МХП-Громаді” в рамках програми «МХП Поруч» 11 травня фахівці Центр-сссдм Баришівка організували для дітей Баришівської громади поїздку в «Місце сили» від Клубу Добродіїв (м.Київ, вул. Ігорівська 1/8).

«Місце сили» — це простір для підтримки та відновлення підлітків 10-19 років, розвитку стійкості через отримання важливих життєвих навичок, які допоможуть справлятися з викликами сучасної реальності.

Діти попрацювали на арт-терапевтичному майстер-класі: створювали персонажів з глини; провели разом з тренерами гру на знайомство; а також спробували себе в ролі справжніх акторів відвідавши інтерактивний театр.

І все для того, аби підлітки змогли віднайти внутрішню точку опори, розвинути комунікативні та креативні навички, а також повірити у власні сили.