Повір у себе – 2019

Щорічний фестиваль художньої творчості «Повір у себе – 2019»для дітей та молоді з інвалідністю успішно пройшов 12 грудня 2019 року в Культурно- мистецькому центрі смт. Баришівки.

Неймовірна атмосфера дитячих емоцій! Діти, ви наше все- вірте в себе!

«Знайти талант – запалити зірку!»

Під таким девізом 12 грудня 2019 року  пройшов  17 фестиваль художньої творчості  “Повір у себе” для дітей та молоді з інвалідністю в приміщенні  культурно мистецького центру  Баришівської селищної ради. У фестивалі взяли участь діти та молодь із Баришівської громади.

Побачити в дитині не інвалідність, а її талант, розкрити та підтримати його-на це і спрямований фестиваль художньої творчості «Повір у себе».

Як повідомила  директор Центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради Л.В. Борзак у своєму вітальному слові:

«За 17 років на  нашій фестивальній галактиці засяяло більше трьохсот   зірочок: і кожна з них – неповторна і унікальна. Ми віримо, що фестиваль кожному з учасників дарує не тільки незабутні враження, приємні емоції,  а й почуття гідності і самоповаги! Крім того,  наші учасники стають відомими за межами нашої громади А ми, дорослі,  стаємо духовно багатими. Наш фестиваль робить дива, як добрий чарівник, він об’єднує людей, стали для цих дітей добрими чарівниками:

М. А. Лук’яненко – депутат Київської обласної ради,  О. П. Вареніченко  – Баришівський селищний  голова, Ж. В. Данчук – заступник Баришівського селищного голови, Л. М. Бабич – начальник відділу культури Баришівської селищної ради,  О. М. Бойко – начальник відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради, С. А. Головерда – директор ЦПР «Мрія»,  В. В. Кордун – директор КОЦСПРД «Сезенків»,  А. О. Басенко  – головний редактор газети “Баришівський вісник” Л. Я. Новицька – голова громадської організації «Екологія і право», виконуючі обов’язки старост округів,  а також: підприємці, які щорічно вкладають свій внесок у фестиваль,Баришівський шкірзавод – Суходольський Володимир, Софія Приходько «Кіндербар», ФОП «Стоматологія» Микола Забула,  торговий Дім «Шантіль», Кафе – бар «Піцерія» Сергій Сидорець, СПД Боряк О.В.  а також небайдужі люди. Адже фестиваль ще один крок толерантності до дітей та молоді з інвалідністю, яскравий інструмент для внесення позитивних змін у суспільну свідомість.

Засвітилися у яскравій та неповторній  атмосфері зірочки Лук»яненко Назар, Мойсеєнко Олена, Куриленко Олександра, Коцюба Владислав, Гінчук Вікторія, Хомутовський  Володимир, Брилюк Микола, Матіщук Анастасія, Бодак Богдан, Качалаба Павло, Хінельов Богдан, Гончар Макар, Кошева Поліна, Патра Світлана, Трекіша Олег, Ладченко Вероніка, Сідько Максим, Батюк Анастасія, Ходько Альона, які були високо оцінені експертною групою і отримали Грамоти та премії за досягненя. Присутніх  в залі вразила поєзія Світлани Патри в авторському виконанні. Ніхто не залишився без уваги та подарунків.

Фестиваль завжди свято краси та творчості, це завжди феєричне дійство, яке привнесло «Хімічне шоу», дароване депутатом Київської обласної ради Мар’яною Лук’яненко, та анімація  та  «Срібне шоу» від  Кіндер бару (Софія Приходько).

Всіх учасників фестивалю привітав колектив народного аматорського ансамблю сучасного бального танцю «Юність» культурно – мистецького центру Баришівської селищної ради ( кер. Людмила Гудим).

Фестивальна піца чекала на всіх учасників в Піце – Барі «Трубіж».

Нехай лунає пісня голосна, летить безкрайні обрії просторів, звеличує великії серця дітей, які горять Добром, Надією, Любов»ю!!!!