Посадові особи сектору праці та цивільного захисту населення перевіряють заклади освіти громади

Посадові особи сектору з питань праці  та цивільного захисту населення апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради планово перевіряють стан додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів у сферах промислової безпеки, охорни праці та цивільного захисту населення у Баришівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім. Зерова та Баришівському навчально-виховному  комплексі „гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”.

Загалом, упродовж поточного року перевірками буде охоплено близько 15 закладів освіти громади.

Окрім здійснення заходів контролю, фахівці сектору з питань праці  та цивільного захисту населення апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради також проводять превентивну роботу з освітянами з метою попередження виробничого травматизму у галузі освіти.