Поліцейські Баришівщини привітали ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ України

20 грудня у Баришівському відділенні поліції відбулися заходи з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС та Національної поліції України.

Урочистості розпочалися з вітального слова начальника поліції Баришівщини Олександра Харченка, який вручив Подяки дорогим гостям та висловив шану за безцінний практичний досвід та наставництво. Голова ветеранської організації Федір Данилович Власенко також привітав ветеранів-правоохоронців, які впродовж багатьох років свого життя з честю та гідністю стояли на захисті прав та свобод українського народу, захищаючи від протиправних посягань та злочинності. Присутні були нагороджені почесними грамотами від Баришівської селищної ради.

Шановні колеги-пенсіонери! Бажаємо Вам міцного здоров’я,благополуччя, довголіття та невичерпної енергії! Зі святом Вас!

Поліція Київської області Баришівська селищна рада