Подяка виборцям

Дорогі жителі Баришівської громади!

Перш за все, хочу подякувати всім за те, що знайшли час і прийшли на виборчі дільниці, навіть попри коронавірусну загрозу.

Так, виборчий процес був нелегким, адже супроводжувався неабияким негативом, протестами і навіть агресією. Та найбільше натерпілися ви, дорогі земляки, адже саме вашою свідомістю хотіли заволодіти всі кандидати, маніпулюючи фактами, блефуючи і вигадуючи все нові й нові «сенсації». Все вже позаду.

Я не пустословив, не займався політиканством, брудними технологіями, не намагався очорнити когось із опонентів, натомість наполегливо брався за роботу та вирішення ваших проблем. І ви це оцінили. Мою кандидатуру підтримали майже 45% виборців. Вважаю це високою оцінкою моєї роботи на посаді селищного голови, високою довірою та водночас величезною відповідальністю. Для мене дуже важлива підтримка кожного! Я щиро вдячний вам за неї і зроблю все від мене залежне, аби виправдати довіру тих, хто віддав свій голос за мене, не розчарувати тих, хто за мене не голосував та реалізувати всі ваші, дорогі земляки, найвибагливіші сподівання. Адже ваша довіра надихає на плідну працю. Тож, керуючись власними досвідом і совістю, робитиму все можливе для розвитку й процвітання Баришівського краю.

Також дякую за активну підтримку команди політичної партії «УДАР», яка об’єднала досвідчених управлінців і фахівців місцевого самоврядування. Наша команда лідирувала у виборчих перегонах. А це – високий результат ефективного поєднання злагодженої роботи всієї команди та персональної відповідальності кожного кандидата.

Впевнений, що разом з новообраними депутатами сформуємо енергійну й ініціативну команду. Наполягатиму, щоб ніхто з них не ніс до сесійної зали якихось політичних амбіцій, а у своїй діяльності керувалися думкою виборців, а не вказівками політичних лідерів.

Легко не буде – це факт. Та варто пам’ятати: щастить тим, хто хоче і вміє працювати. Переконаний, що нас чекають нові звершення та перемоги! Та лише згуртувавшись у команду, яка формуватиметься на взаємній повазі один до одного, відповідальності за прийняті рішення, впевненості у власному виборі, ми досягнемо успіху.

Вибори закінчились, попереду – кропітка щоденна робота. Результатом якої має стати добробут усіх мешканців Баришівської громади!

Із вдячністю й повагою – Олександр ВАРЕНІЧЕНКО,

Баришівський селищний голова