Подаруймо дитині посмішку

За сприяння Селищного голови започатовано Спільний Проект центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відділу культури Баришівської селищної ради “Подаруймо посмішку дітям” для дітей та молоді, переможців щорічного фестивалю художньої творчості “Повір у себе”. Ці діти: Анастасія Батюк, Олександра Куриленко, Олена Мойсієнко, Назар Лук’яненко, починаючи з 2006 року щорічно представляють нові роботи, творчо розвиваються і радують своїми досягненнями не тільки батьків, а і жителів нашої громади. Тому до Міжнародного Дня захисту дітей даруємо їм фотосесію. Кожний сьогоднішній фотокадр – це особлива історія неймовірних дітей, які не зважаючи на складні обставини мріють і надихають, вчать помічати та цінувати прості речі. Запрошують нас усіх подивитись на світ очима дітей і мріяти всупереч усьому!

Плануємо продовжувати даний фотопроект, покликаний змінити світ на краще, розповісти про добро та неймовірні емоції, які не залишать нікого бути байдужим.

Одна із заповітних мрій нашої учасниці – іменинниці Анастасії Батюк була виїзна фотосесія, яку ми змогли їй подарувати і привітати дружньою командою.

Приємним сюрпризом для учасниці фотопроекту Олександри Куриленко стало привітання за участь у конкурсі малюнка ” Дитяча мрія”.

Висловлюємо щиру вдячність Катерині Гладченко, професійному фотографу, яка із задоволенням втілювала творчі фантазії при фотографуванні. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим!!!