ПІДСУМКИ ЗМАГАНЬ З ТЕХНІКИ ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ В ЗАКРИТИХ ПРИМІЩЕННЯХ

29 лютого 2024 року на базі Центру позашкільної роботи «Мрія» Баришівської селищної ради відбулися територіальні змагання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях в особистому заліку серед вихованців гуртків ЦПР «Мрія», дітей та учнівської молоді ЗЗСО Баришівської громади.

В змаганнях взяли участь близько 50 дітей із закладів освіти громади. Учасники змагалися у вмінні в’язати туристичні вузли та долати перешкоди на дистанції «Смуга перешкод».

Ці змагання, є частиною військово-патріотичних заходів в рамках фізичного виховання нашої молоді, гідних в майбутньому захищати Батьківщину.

Згідно з протоколами переможцями змагань в особистому заліку на дистанції «Смуга перешкод» та конкурсі “В’язання вузлів” серед дівчат стали:

– молодша вікова група (8-9 років):

І місце – Боровик Мілана, вихованка гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.);

ІІ місце – Гаращенко Марія, вихованка гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.).

– середня вікова група (10-11 років):

І місце – Каразія Яна, вихованка гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.);

ІІ місце – Кушпіль Каріна, вихованка гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.);

ІІІ місце – Коваль Тетяна, вихованка гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.);

ІІІ місце – Власюк Дарія, вихованка гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.).

– юніори (12-13 років):

І місце – Рихлик Анна, вихованка гуртка «Спортивний туризм» (керівник Савченко Н.В.);

ІІ місце – Христолюбська Міра, вихованка гуртка «Спортивний туризм» (керівник Савченко Н.В.);

ІІІ місце – Сухоніс Софія, вихованка гуртка «Спортивний туризм» (керівник Савченко Н.В.).

– старша вікова група (14-16 років):

І місце – Суділовська Єва, вихованка гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.);

І місце – Чумак Марина, вихованка гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.);

ІІІ місце – Ковалик Галина, вихованка гуртка «Спортивний туризм» (керівник Савченко Н.В.).

– старша вікова група (17 років і старше):

І місце – Ахмедова Лілія, вихованка гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.);

ІІІ місце – Чуйко Анастасія, вихованка гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гайовий В.П.).

Серед юнаків:

– молодша вікова група (8-9 років):

І місце – Йолкін Єлісей, вихованець гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.);

ІІ місце – Горський Тимур, вихованець гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.);

ІІІ місце – Косюк Богдан, вихованець гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.).

– середня вікова група (10-11 років):

І місце – Урупа Іван, вихованець гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.).

– юніори (12-13 років):

І місце – Якубой Євсій, вихованець гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.);

ІІ місце – Мухоїд Олександр, вихованець гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.);

ІІІ місце – Денисенко Ярослав, вихованець гуртка «Спортивний туризм» (керівник Савченко Н.В.).

– старша вікова група (14-16 років):

І місце – Мартиненко Дмитро, вихованець гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.);

ІІ місце – Дудка Дмитро, вихованець гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.);

ІІ місце – Макода Павло, вихованець гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.);

ІІІ місце – Беренда Нікіта, вихованець гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.);

ІІІ місце – Подорожній Євгеній, вихованець гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.).

– старша вікова група (17 років і старше):

І місце – Пушня Денис, вихованець гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.);

ІІ місце – Ракицький Станіслав, вихованець гуртка «Спортивний туризм» (керівник Гаращенко А.В.);

ІІІ місце – Бодак Євген, вихованець гуртка «Спортивний туризм» (керівник Йосипенко Б.В.);

ІІІ місце – Захарченко Владислав, вихованець гуртка «Спортивний туризм» (керівник Йосипенко Б.В.).

Дякуємо всім учасникам, тренерам, суддям за чудово проведений час та незабутні емоції, а також нашим мужнім ЗСУ за можливість навчатися та проводити змагання.

Андрій Гаращенко, керівник гуртка «Спортивний туризм», головний суддя змагань