Педагогічні колективи Баришівської громади звертають увагу на загрозу життя дітей від соцмереж

Небезпека такої проблеми, як доведення дітей та підлітків до самогубства знову актуальна. Про це наголосили у середу, 10 березня, на спільній нараді представники Кіберполіції у Київській області, сектору ювенальної превенції Броварського районного управління поліції, представники Броварської районної державної адміністрації, представники громад. Спільний захід відбувся у великій залі Броварської райдержадміністрації.

Головне питання форуму стала чергова активізація у соціальних мережах так званих «груп смерті», які своїми діями впливають на свідомість дітей та підлітків та спонукають їх до небезпечних для життя акцій, челенджів, які закінчуються трагічно. Вікова аудиторія таких груп 13-17 років, а самі злочинці спонукають до таких дій дітей, які закінчуються або нещасними летальними випадками, або самогубством.

Як розповіли спікери заходу — заступник начальника Кіберполіції у Київській області Сергій Ткаченко та інспектор сектору ювенальної превенції Броварського районного управління поліції Микола Чечотка, офіційний сайт Кіберполіції України https://cyberpolice.gov.ua/ в частині зворотного зв’язку розроблений так, що достатньо лише однієї заяви чи сигналу, щоб кіпер-копи розпочали розслідування тієї чи іншої ситуації. За словами представників поліції, однією з небезпечних мереж є Тік-Ток. Також варто батькам звернути увагу на те, які відеоролики переглядають їхдіти на YouTube.

Представники освіти Баришівської громади звернуть увагу батьків на актуальні проблеми, і сприятимуть поширенню інформації про контактний зв’язок з Кіберполіцією України.

Підсумовуючи захід, сторони висловили сподівання, що у тісній співпраці зможуть якісніше протистояти лихові, яке несуть в собі неконтрольовані соціальні мережі.