Освітні заклади на території Баришівськоі ОТГ отримують нові можливості для розвитку…

Голова громади Олександр Вареніченко неодноразово наголошує, що саме створення комфортних умов для школярів запорука кращого майбутнього .

Баришівська селищна рада розвиває освіту в громаді: від старих будівель до освітніх навчальних закладів; ремонтує класи, спортзали; замінює вікна та оновлює харчоблоки. Вкотре це відмічається представниками різних установ, які побували в освітніх закладах. Так, у перший день об’їзду відмічено заміну витяжних систем на харчоблоках Коржівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Подільської філії Волошинівського НВК ім. Руслана Лужевського, придбання індукційних плит для дошкільного підрозділу Волошинівського НВК (с. Борщів), Коржівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, заміна вікон на енергоефективні у названих закладах. Проводиться капітальний ремонт одного із навчальних корпусів Веселинівського НВК. Зроблено заміну електропроводки, вікон, батарей водяного опалення.

Наразі в Коржівський ЗОШ в спортзалі замість старих вікон вже встановлені нові- енергозберігаючі і відтепер учні закладу матимуть можливість відвідувати уроки фізкультури. Відбувається обговорення проекту по оновленню харчоблоку школи.

Освіта та турбота про дітей- пріоритет громади, а завдяки співпраці влади, директорів, учителів і батьків у Баришівській громаді створюють сучасний простір для якісного навчання та виховання дітей