Ось вже другий рік в Київській області, а точніше через Департамент освіти і науки КОДА реалізовуються проєкти для забезпечення здобувачів освіти(учнів) належним харчуванням. Баришівська громада приймає в реалізації проєктів активну участь. 21.01.2021 голова Баришівської селищної ради Олександр Вареніченко,та заступник голови Жанна Данчук, секретар Баришывськоъ селизноъ ради Надыя Слухай відвідали Перемозький НВК, який отримав комплект якісного обладнання для харчоблоку:

-морозильну камеру;

-холодильник;

-м’ясорубку;

– тістоміс;

-мийки;

– стелажі;

– подрібнювач.

І це не повний перелік сучасного обладнання. Завдання для місцевого бюджету – проведення ремонту електромережі. Тож, якісному харчування бути. Доречі, вже 3 освітні заклади мають таке обладнання і плануємо ще 2 забезпечити.