16 березня 2021 року директор Центру соціальних служб Баришівської селищної ради – Лариса Борзак, Жанна Данчук – заступник селищного голови з питань соціального напрямку, Людмила Маценко – начальник відділу соціального захисту населення Баришівської селищної ради, Іван Кутовий – директор територіального центру соціального обслуговування Баришівської селищної ради та працівники Центру соціальних служб взяли участь у онлайн-практикумі Київського РВ АМУ на тему: «Організація системи соціального захисту, надання соціальних послуг населенню в територіальних громадах».

Спікери Дехтярчук О.В., Євтушенко Л.Г., Миколюк Н.М., Мещан І.В. розглянули питання сучасного стану та перспективи розвитку системи соціального захисту та надання соціальних послуг в Україні, питання про організацію роботи соціального захисту населення у територіальних громадах та надання соціальних послуг, про роботу територіальних центрів в області. Під час практикуму також було обговорено досвід громад, в тому числі і Баришівську ОТГ.