Онлайн-вебінари

04.03.2021 працівниками відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради було взято участь у проведенні онлайн-вебінару на тему:

Як орган місцевого самоврядування може протидіяти зміні клімату у себе в громаді? Практичні поради».

Детальніше були розглянуті питання щодо боротьби із рослиною – амброзією та щодо інвентаризації лісосмуг.

Онлайн-вебінар було проведено за участю Асоціації ОТГ.

Також було взято участь у проведенні онлайн-семінару з метою роз’яснення алгоритму взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів. Було розглянуто такі теми:

– ветеринарно-санітарні вимоги, обов’язкові для виконання в галузі бджільництва;

– бюджетна програма КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгоспвиробників» (модератор – начальник управління агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Довгаль Костянтин Костянтинович);

– безпека бджіл при застосуванні пестицидів.