Новий рік – у власній оселі!

Завершуємо 2020 рік ще однією приємною новиною, особі з числа дітей – сиріт, позбавлених батьківського піклування Крістіні К. придбано квартиру за кошти, виділеної грошової компенсації за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, передбаченої Постановою КМУ від 15.11.2017 р. №877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа».

Цій приємній події передувала довга, кропітка робота всіх соціальних структур Баришівської селищної ради, це і створення відповідної Комісії, проведення засідань, підготовка рішень, перерахування коштів, пошук комфортного і затишного житла та збір необхідних документів. Не дивлячись на те, що перераховані на спеціальний рахунок кошти, можна використати протягом наступного року, невідкладно знайшли відповідне житло і одні з найперших в області використали кошти субвенції. І ось нарешті довгоочікувана подія)))) Придбана трикімнатна квартира в м. Яготині, куди планує відразу після навчання повертатись Крістіна, відповідає усім вимогам та критеріям, придатна для проживання, частково умебльована.

Звичайно, ще багато треба молодій господині облаштувати, для того щоб її оселя стала затишною і красивою, але таку необхідну побутову техніку для щоденного користування, як мікрохвильову піч, чайник, блендер та посуд, вже сьогодні разом із привітаннями отримала Крістіна від селищного голови Олександра Вареніченка, заступника з соціальних питань Жанна Данчук , начальника служби у справах дітей та сім’ї Marina Pavlenko , начальника відділу соціального захисту Людмила Маценко та фахівця із соціальної роботи Центру соціальних служб Олена Савотченко. Вітаємо Крістіну і зичимо затишного, сімейного щастя у новій оселі, адже власне житло є хорошим стартом у доросле життя. Будемо і надалі прикладати максимум зусиль, щоб наші діти змогли придбати нові оселі за кошти грошової компенсації на придбання житла від держави.