Новий проект « Пошук майстрів Hand Made Баришівської громади»

Що ж розпочинаємо знайомство з майстринями громади…Останнім часом дуже популярним став такий вид занять, як ” hand made ” – дослівно з англійської «зроблено вручну» або просто – рукоділля. Це спосіб самовираження, це задоволення, це іноді спосіб заробляти, та відмінне ліки від нудьги і щоденності.

У чому плюси рукотворних робіт і чому все більше зростає попит і інтерес до цього виду занять?

В першу чергу, це індивідуальність. Як сказав Батлер С.: «Будь-яке людське творіння, будь то література, музика чи живопис, – це завжди автопортрет», а ми всі різні, як і наші рукотворні роботи. Адже автор у своїй роботі висловлює ідею, народжену всередині його, реалізує свої фантазії. Тому кожна рукотворна річ унікальна і неповторна, а отже, завжди допоможе виділитися з натовпу і бути не схожою на інших. Для будь-якої жінки це не маловажно!

В нашій громаді дві майстрині об’єднали свої вміння і навички, і наразі отримали своє творіння – дитячий текстиль SLEEP&PLAY (смт Баришівка)

Анна Макарова та Аліна Щавльова, створюють власноруч шедевральні вироби. Разом також вчать юне покоління нашої громади в студії «Kid’s look» ЦПР «Мрія» створювати рукотворні речі та разом приймають участь в різних конкурсах.

Дівчата кажуть: «заняття творчістю корисно для здоров’я. Роблячи що-небудь своїми руками, розвивається дрібна моторика рук, а це в свою чергу підвищує пам’ять, розумові процеси, уява. На руках існує багато біологічно активних точок, тому, працюючи руками, ми массажируем їх, стимулюючи роботу всього організму. hand made дуже різноманітний, будь-яка людина може знайти заняття для душі, прикрасити свій будинок, незвичайними подарунками порадувати друзів. Це корисне проведення часу, можливість завести нові цікаві знайомства, знайти однодумців, розширити свій кругозір і побачити світ у нових барвах!»

А ми пропонуємо Вам подивитись фото виробів майстринь…https://www.facebook.com/groups/557221911379852