Новий проект « Пошук майстрів Hand Made Баришівської громади»

Улюблене заняття – це можливість відволіктися від щоденних обов’язків і приділити час собі. Тому варто підійти до вибору захоплення з особливою увагою. Так зробила і наша майстриня, з якою хочемо Вас сьогодні познайомити- Анна Рябченко, яка освоїла техніку миловаріння.

Сучасні люди звикли купувати готові речі. Іноді це набридає, хочеться зробити щось своїми руками, мило ручної роботи – це відмінний полігон для експериментів, тим більше, обладнання для його створення знайдеться на будь-якій кухні, а відсутні інструменти і необхідні інгредієнти можна купити в хобі-магазині чи замовити в інтернеті.

Чому ж Аня зацікавилась саме миловарінням:

– В минулому році, я хотіла займатись чимось цікавим для душі, але що це буде миловарінням я б ніколи не подумала. Все почалось після того, як мені подарували букетик з мильних троянд.  Цей букет мене надихнув і я довго сумнівалась спробувати чи ні!? А може не вийде!?

Мене, як завжди підтримали близькі і родина. І все вийшло!!! Нове хобі все більше і більше затягувало: спочатку натуральні мильні квіточки, потім брускові милка, потім скраби і поїхало…Зараз я роблю на замовлення все, що душа забажає! Чесно, фанатію від того,що я роблю.

Тож, замовляйте готову продукцію вже у Анні https://www.facebook.com/profile.php?id=100008566714637 чи пробуйте виготовляти власноруч. Хочете зробити корисне для здоров’я мило – підберіть лікарські трави. Для приємного аромату добавляйте ефірні масла або ж ароматизатори, а для декору – барвники. І результат обов’язково порадує Вас та Ваших близьких!

НАГАДУЄМО!

Агов наш новий проект « Пошук майстрів Hand Made Баришівської громади»

Хенд мейд (хэнд мейд, hand made) – це речі створені власноруч, якщо розуміти цей термін буквально. Але культура Хенд мейд речей дещо відрізняється від звичайного рукоділля, з якого розвинувся хенд мейд. Хенд мейд – це мистецтво створювати речі, що несуть в собі позитивну енергетику та чудовий настрій. Такий ефект досягається через те, що хенд мейдом займаються тільки ті люди, які дійсно люблять цю справу. Найчастіше, речі хенд мейд існують в одному екземплярі і є абсолютно унікальними. Навіть якщо майстер створить декілька речей, вони ніколи не будуть схожими одне на одне

Хочеться про Вас дізнатися, Ваші роботи побачити та на наших офіційних джерелах інформації про Вас розповісти… hand made дуже різноманітний, будь-яка людина може знайти заняття для душі, прикрасити свій будинок, незвичайними подарунками порадувати друзів. Це корисне проведення часу, можливість завести нові цікаві знайомства, знайти однодумців, розширити свій кругозір і побачити світ у нових барвах!

Координатор проекту:  головний спеціаліст загального відділу Баришівської селищної ради Нитченко Оксана Леонідівна zvern@baryshivska-gromada.gov.ua