Новий проект « Пошук майстрів Hand Made Баришівської громади»

Мабуть, кожен із нас задумувався над питанням, чи щасливий він і чи займається тією справою, яка приносить йому задоволення? Що може бути кращим від усвідомлення того, що ви повністю реалізовуєте свій потенціал серед інших представників соціуму? А ще, коли ваша улюблена справа (і за сумісництвом – професія) приносить прибуток, то можна із упевненістю сказати: «Життя вдалося!»

Знайомтеся :

Мене звати Анна Лисиця-Трофименко, жителька селища Баришівки. Три роки тому вирішила спробувати робити прикраси для волосся (обідки, заколки, бантики) для своєї доньки Зореслави, власноруч. Надали натхнення мої донька та чоловік, що підтримують всі мої починання. З часом про моє хоббі дізналися друзі та знайомі, й воно стало повноцінною справою. З задоволенням фантазую разом з замовниками, роблю вже не тільки прикраси для волосся, а й елементи декору, фуд- букети, топіарії та інше.

Але найбільше задоволення приносить щира подяка та радість замовників!