Новий проект « Пошук майстрів Hand Made Баришівської громади»

Певно, що кожен з нас волів би мати справу для душі, щоб відпочивати від буденності, займаючись улюбленою справою.

Розкажемо Вам сьогодні про справу ювелірів…

Наприкінці січня майстри коштовних прикрас святкують Міжнародний день ювеліра. Це ремесло досить давнє і сягає своїм корінням далеко в минуле. Ще в кам’яному віці люди виготовляли біжутерію з кликів та кісток тварин, просвердленого каміння.

Здається, що ювеліри – виключно художники, але це не зовсім так. Аби оволодіти цією професією, потрібно добре знати математику та хімію. Також у золотих справ майстра має бути відмінний зір.

Деякі кажуть що ювелір – вимираюча професія, мовляв, скоро все буде механізовано. Це цілковита нісенітниця, адже в ювелірному мистецтві завжди цінувався і буде цінуватися ручна праця.

Знайомтеся, майстер-ювелір в Баришівській громаді Володимир Костенко https://www.facebook.com/profile.php?id=100032977099280, власник ювелірної майстерні «Золота кузня»

Кожну виготовлену власноруч прикрасу наш «майстер-ювелір» любить і розповідає про них із захопленням.

Ми можемо з впевненістю сказати, що професія ювеліра необхідна людському суспільству. Талановиті майстри створюють принципово новий світ, дарують нам естетичну насолоду і приємні хвилини загальної уваги. А напередодні Дня закоханих завжди готові порадувати шедеврами наших половинок!