Новий проект « Пошук майстрів Hand Made Баришівської громади»

У нашому столітті “хенд-мейд революція” відродила ремесло в’язання в нових формах. Молодь організовує флешмоби, щоб показати всьому світу, що в’язання – це не старомодно, а просто модно і вважають, що в’язання як хобі може підійти дуже багатьом.

Аміґурумі – це японське мистецтво в’язання на спицях або гачком маленьких м’яких звірят і фігурок людей. Численні шанувальники даного мистецтва в’яжуть маленьких чоловічків або звіряток. Головне, щоб ця річ була дуже милою. Єдиної техніки аміґурумі не існує.

В Баришіввській громаді також є майстриня, яка представляє нам роботи з данолї техніки. Знайомтеся: Оксанка Матюха https://www.facebook.com/profile.php?id=100012454842929

• Любов до в’язання в мене  з дитинства. Мої  перші вчителі- мої дві бабусі. Потім, я ходила до ЦПР “Мрія”на гурток в’язання. В’язати люблю і досі, особливо для діток. Їхня посмішка- це найкраща оцінка моєї роботи. Звичайно ж багато чому вчусь і сьогодні. Техніка в’язання amigurumi-це той напрямок в’язання яким я зараз займаюсь. Мої роботи є за кордоном і в багатьох містах нашої України. Свої іграшки, я не тільки продаю, а частіше дарую діткам.