Новий проект « Пошук майстрів Hand Made Баришівської громади»

Без перебільшення говоримо, що кулінарію в наш час цілком можна прирівняти до мистецтва. Трапляються такі страви, яких просто шкода їсти: ними хочеться тільки милуватися. Із кожним днем дедалі більшою популярністю користуються  випечені тортики власноруч, а не куповані в магазині. Адже в «домашній» торт пекар вкладає частинку своєї душі й серця та нестримний політ фантазії. Наразі замовники дуже вибагливі і митцям кулінарної справи немає коли розслаблятися…

Сьогодні ми познайомимо Вас з майстринею кулінарної справи – Катериною Марченко, мешканкою Волошинівського старостинського округу (Баришівської громади)

Звертаємося до Катерини із проханням розповісти, звідки бере початок її любов до випічки:

«Готувати та випікати я завжди любила, робила це лише для близьких. Я купила майстер клас відомого кондитера для себе, і тоді мені прийшла думка спробувати свої сили. Мої близькі були вражені моїми роботами. Саме в цей час був пошук “себе”. Так все і почалося…»

Тож насолоджуємося фото зі солодкими виробами Катерини, що й не кажіть, це просто майстер хенд–мейду!