Новий проект « Пошук майстрів Hand Made Баришівської громади»

Ідеї для подарунків, божевільний хендмейд і т.д Hand made сувеніри

Через тиждень у вашого улюбленого День народження, а ви ще не підібрали подарунок? Гаманці, ремені, духи і набори для гоління … Як то все типово і передбачувано … А чому б вам не зробити його своїми руками або як модно зараз говорити – подарунки хенд мейд?

«Мені ніколи не подобались стандартні подарунки, я завжди шукала можливість щоб мій подарунок запам’ятався на довго, та міг здивувати людину. Одного разу я вирішила, що потрібно зробити своїми руками щось таке, чого не буде у інших але щоб й не валялось без потреби. Їстівні букети це така річ, коли ти можеш отримати емоції та скуштувати смаколики»-з таким захопленням про своє хобі розказує наша колега (працівниця юридичного сектору Баришівської селищної ради).

Так от наша красуня полюбляє також вироби власноруч, а ми для себе відкриваємо талановитих колег не тільки на роботі…