Незабутнє святкування Івана Купала пройшло в Баришівській громаді!

Гриміло, дощило, відключалося світло… та свято для людей пройшло з вогником

«Літо вступило в свої береги,

Із квітів килими наткало пишні,

В зелені трави одягло луги…

До свята готувались ліс і гаї.

Наткали зелен-листячка на вітах

А вже долина! Не впізнати їх.»

За давнім народним світоглядом поєднання вогню і води є зародженням життя, його основою. В купальську ніч природа, перебуваючи в стані найбільшої активності і сили, поєднуються в цих двох стихіях. Відбувається «Злюб неба і землі, вогню і води».

Існувало колись повір‘я, що саме в купальську ніч, в густій лісовій гущавині, опівночі, вогневим цвітом розквітає папороть – перуновий цвіт!

Наші предки вірили, хто заволодіє чарівною квіткою, тому відкриваються всі скарби, той зміцніє тілом і духом.

Тож, сьогодні, в Баришівці – квітку-папороть шукали, віночки дівчата плекали і Марену прикрашали, бажання загадали, танок танцювали, караоке співали, вогнищем милувались!

А для баришівчан та гостей нашої громади  в концертній програмі брали участь:

– Гурт «Надвечір‘я»,с. Власівка (керівник Ольга Цвілій);

– Танцювальний колектив «Аміра», (керівник Ірина Венгер);

– співав Володимир Кулик (директор КМЦ);

– Влада Яценко, вихованка Баришівської ДМШ;

– ведучі програми: Андрій Шпак та Анна Гудим-Мельникова;

– сценарій Віра Дуб.

Дякуємо підприємцю Майї Іванівні Кальченко за спонсорську підтримку у проведенні «Караоке в Липняках!»

Свято швидко бігає кінця, співи і танці, музики стихнуть, багаття догорить, а спогади залишаться надовго! Хороші емоції нам потрібні.

«Купальська ніч невеличка – так, дивись, і розбудить зорю»!

Нехай сьогоднішня ніч принесе оновлення , очищення від хвороб, дасть заряд бадьорості, нові сили, любов і злагоду!