#НескоренаНезламнаНезалежна

Саме під таким гаслом відбувся благодійний захід в Баришівці 19.08.2023, в день Баришівської громади, метою якого було зібрати кошти на автомобіль для захисників.

Урочисту частину відкрив секретар Баришівська селищна рада Олександр Ільченко. В своєму виступі згадав про вклад в ПЕРЕМОГУ кожного і кожної як на фронті, так і в тилу.

Церемонія нагородження розпочалась з вручення депутатом Київської обласної ради Юліан Москаленко Почесної грамоти настоятелю Свято-Троїцька Парафія м.Баришівка, волонтеру Михайлу Сливчуку.

Подяку ж отримала молода талановита завідувачка клубу с. Лук’янівка Анна Гудим-Мельникова.

Найвищу нагороду Броварського району – Почесну відзнаку з рук першого заступника голови Броварська Рда Alexey Doroshenko отримав наш ВОЇН-ЗАХИСНИК з с. Волошинівка Сергій ТУМАНОВСЬКИЙ. Подяки голови Броварської районної військової адміністрації отримали Юля Ілляш, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї, та Оксана Погребняк, вчитель біології Баришівський ліцей імені Миколи Зерова

Подяками Баришівськоі селищної ради Ільченко Олександр відзначив:

• військовослужбовців нашої громади
  • групу добровольців-ліквідаторів наслідків аварії на Каховській ГЕС на чолі з Крістіною ЯРОШЕНКО
  • членів караулу режимного обʼєкту «СИРЕНА» на чолі з Юрієм ШЕВЧЕНКОМ
  • рятівників ДСНС, представників поліції
  • волонтерів від найстарших до наймолодших
  • Старост старостинських округів.

Усіх, хто робив і робить свій вклад в нашу ПЕРЕМОГУ.

Далі були виступи солістів-вокалістів, учасників танцювальних колективів КМЦ, фольклорних колективів Баришівської громади.

Родзинкою заходу став автентичний стрій представниць старостинських округів в національних костюмах.

А на завершення – виступ Гурт Крутий Заміс.

Паралельно з концертною програмою поруч, в центральному сквері, відбувався яромарок-продаж, до якого долучились всі! Навіть коник Лужок  заробляв кошти на підтримку ЗСУ, катаючи всіх охочих.

Таким чином, спільними зусиллями була зібрана чимала сума в розмірі 101 тис грн на придбання такого потрібного на фронті пікапа .

Будь-який захід потребує партнерства!

Незмінним і надійним для нашої громади є Фонд “МХП-Громаді”, який попіклуватися і подарував баришівчанам знайомство і концертну програму Гурту «Крутий Заміс», а також навісні тени до глядачів. А ще – солодку вату, попкорн, морозиво, надувний батут БЕЗКОШТОВНО для малечі.