Навчання розпочато…

12-13 грудня 2019 року на базі ЦПР «Мрія» проходить  дводенний тренінг за програмою «Активні Громадяни» за підтримки Британської Ради в Україні

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Активні громадяни – це конкретні люди по всьому світу, які мають бажання змінити світ на краще в своїх громадах.

Якщо ви відчуваєте в собі силу стати фасилітатором програми та працювати для розвитку активних громадян – ласкаво просимо в нашу команду!