Навчання бібліотечних працівників Баришівської ЦБС

18 листопада 2021 року директор Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Галина Пацаловська, завідуюча Баришівською бібліотекою для дітей Ольга Биба, завідуюча методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Наталія Лавріненко взяли участь у вебінарі «Проєктний менеджмент культурно-мистецьких проєктів», який організований в межах «Місяця подтримки культури 2.0». Місяць підтримки культури 2.0 — це спільний освітній проєкт Pro Bono Club Ukraine та Українського культурного фонду, який має на меті допомогти потенційним заявникам УКФ покращити свої проєкти у сфері культури.

Спікерка вебінару провідна експертка відділу міжнародного співробітництва УКФ Наталія Керницька.Вона розповіла про новий грантовий сезон УКФ  2022 року, дала  корисні поради по подачі проєктної заявки, звернула увагу на найтиповіші помилки заявників. Дякуємо пані Наталії за корисну і пізнавальну інформацію.

Провідний бібліотекар відділу комплектування і обробки літератури Баришівської ЦБС Надія Шалуненко