Наша мета — бути прикладом для інших українських громад у реалізації соціально важливих проєктів

За сприяння депутата Баришівської селищної ради Вадима Макієнка і підтримки Баришівської селищної ради реалізовано проект реконструкції електромережі. А саме заміна вуличних кабелів та вісьми електричних опор по вул. Набережній. Проект вартість якого понад 200 тис. грн.

ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»-це амбітні проєкти у виробництві, проєкти сталого розвитку в регіонах, освітні продукти для співробітників, державного сектора і суспільства, які несуть зміни і впливають на якість життя. Все це компанія реалізує в інтересах майбутнього, в інтересах мешканців громад.

В свою чергу Баришівська селищна рада піклується про своїх мешканців громади та робить усе, щоб в їхніх оселях завжди були світло та комфорт. В ремонт та обслуговування обладнання електричних мереж Баришівської громади в цьому році також буде інвестовано.