Наш земляк Денис Попович з позивним ДЕНДІ ціною власного життя врятував свій пост, а пост – це люди, їхні життя і сім’ї!

Складний для України час вимагає відродження та безперервної еволюції питань національного змісту і характеру. Адже перемогу в житті здобуває не сила рук і навіть не сила розуму, а сила духу. Важливо, щоб сучасні діти, юнацтво, мали розум, зігрітий серцем, інтелект, не байдужий до долі народу, нації, батьківщини, щирі прагнення, здатні виплекати сонцелюбні пагони віри у вічні цінності та високі національні ідеали.
У переддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці – в Морозівському НВК ім.Д. Поповича відбувся захід,присвячений Дню захисника України. Метою заходу стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни.
На захід були запрошені учасники АТО та родини загиблих героїв.
І дорослим, і дітям було відрадно, що вони причетні до гарної із славних традицій – вшанування захисників Вітчизни.