Нарада з соціальним партнерами

29 жовтня начальником служби у справах дітей та сім’ї  Мариною Валерїівною Павленко була проведена нарада щодо захисту прав та інтересів дітей з соціальними педагогами загальноосвітніх навчальних закладів. Під час наради були розглянуті питання щодо формування списків соціально – незахищених категорій дітей, роз’яснено пільги якими можуть користуватись багатодітні сім’ї. Опрацьовано Постанову Кабінету Міністрів №585 щодо організації соціальної роботи з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах в навчальних закладах. Детально  розлянуто індивідуальний план соціального захисту та правила його формування, опрацьовано алгоритм взаємодії в ситуації виявлення дітей, життю та здоров’ю яких загрожує небезпека.