Нарада з керівниками комунальних підприємств

Сьогодні в актовій залі селищної ради заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Святюком Є.П. було проведено нараду з керівниками комунальних підприємств (Баришівська ЖЕК, КП “Баришівкатепломережа”, КП БСР “Господар”) та керівниками та спеціалістами структурних підрозділів (Суходольський В.В., Гордієнко В.М., Марчук С.В., Галецький С.В., Луференко І.С., Івченко Н.М., Мусієць В.І.)селищної ради. На нараді було розглянуто питання у сфері житлово-комунального господарства, ремонту доріг, цивільного захисту і охорони праці, місцевих податків і зборів, земельні питання, щодо відновлення пошкоджених і зруйнованих будинків на території громади та ін..

За результатами проведення наради керівникам відділів і підприємств було надано протокольні доручення до виконання.