На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 років

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 років №239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну» та з метою забезпечення доступності лікарських засобів на території Баришівської громади, підготовки до укладання договорів з аптечними закладами на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань, Баришівська селищна рада оголошує конкурс серед аптечних закладів з наступними вимогами:

1. Цілодобовий режим роботи
  2. Забезпечення необхідного асортименту лікарських засобів (34 найменування) згідно реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню. (додаток 1)
  3. Постійна наявність всіх лікарських препаратів в закладі.
  4. Наявність електронної програми rdp
  5. Наявність Сертифікатів якості
  6. Відповідність умов зберігання і відпуску препаратів інсуліну.

Пропозиції та відповідні документи щодо участі у конкурсі приймаються до 02 лютого 2021 року.

Конкурс з розгляду документів відбудеться 03 лютого 2021 року о 9.00. за адресою : смт Баришівка, вул. Центральна, 27, приміщення Баришівської селищної ради.

Завантажити (XLS, 25KB)