На Київщині збільшили кількість доріг, які оновлять в рамках «Великого будівництва»

На Київщині збільшили кількість доріг, які до кінця цього року планують оновити в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Наразі йдеться про 48 об’єктів в межах регіону.

Про це повідомив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«У рамках «Великого будівництва» ми фактично «зшиваємо» область: з’єднуємо села, громади, райони. Загалом плануємо прокласти на Київщині до кінця року 77,7 км нового асфальтного покриття. Паралельно також тривають роботи і над покращенням дорожнього покриття на трасах міжнародних значень, які проходять через Київщину», – прокоментував Василь Володін.

Наразі область уклала 38 договорів із підрядними організаціями. На 35-ти об’єктах уже розпочались будівельно-монтажні роботи.

По дев’яти проєктам оголошені тендерні процедури. Ще по одному очікується експертний звіт.

Нагадаємо: на Київщині з початку року вже встигли оновити чотири об’єкти дорожньої інфаструктури. Йдеться про поточний середній ремонт дороги Глибоке-Городище, про капітальні ремонти вулиць Піщана та Шевченка в селі Трушки, а також капітальний ремонт частини вулиці Зарічна в селі Поправка.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА