На Київщині негода: енергетики ДТЕК працюють в посиленому режимі

У Київській області оголошено штормове попередження. За інформацією Українського Гідрометцентру, упродовж всієї доби 7 жовтня в регіоні очікуються значні дощі, грози, можливо посилення вітру до 20 метрів на секунду. Негода вже стала причиною частини аварійних відключень електроенергії в регіоні. Енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі вже повернули світло у 66 населених пунктів, які були знеструмлені зранку.

Наразі на 14.00 повністю знеструмленими залишаються 6 населених пунктів повністю та 7 частково. Найбільше відключень у Богуславському та Фастівському районах.

У зв’язку з погіршенням погодних умов та штормовим попередженням аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі працюватимуть 24/7, аби забезпечити своїх клієнтів світлом.

Енергетики закликають мешканців області дотримуватися правил електробезпеки:

• при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередачі;
  • не можна наближатися до обірваного проводу ближче, ніж на 8-12 метрів і ні в якому разі не торкатися його;
  • при виявленні будь-яких пошкоджень електроустановок повідомте фахівців кол-центру за телефоном (044) 459-07-40; (067) 495 70 40.

Поради під час можливих масових відключень через негоду: інформацію про аварійні відключення можна перевірити на сайті у розділі «Немає електроенергії?». Якщо ваша адреса там є — енергетики вже знають про відключення і відновлюють електропостачання. Дублювати заявки дзвінками до кол-центру не потрібно. Крім того, інформацію про відключення можна дізнатися скориставшись мобільним додатком «Мережі онлайн» або через приватні повідомлення на сторінці ДТЕК Київські регіональні електромережі у соцмережі Facebook.

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу та постачання електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.

У 2019 році капітальні вкладення ДТЕК становили 23 млрд грн, податкові відрахування – 23,4 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.